Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.


#16 2010-04-11 15:56:27

 Dass Farr

Mroczny Jedi

Zarejestrowany: 2009-10-01

Re: Górne poziomy

*Zdumiony spojrzał na postać, skinął jej głową i usiadł na najbliższym krześle. Spodziewał się, że właściciel tego mieszkania będzie wyglądał nieco bardziej dostojnie. Najbardziej zdumiał go głos człowieka, który był dość spokojny.* Kiedy będziesz na miejscu, bo już dość długo na Ciebie czekamy. *Zapytał krótko i skinął na grzebiącego po szufladach Kaia.*

Offline

 

#17 2010-04-11 17:40:10

Asyr Kai

Padawan

12113651
Zarejestrowany: 2009-10-02

Re: Górne poziomy

Kiedy Kai usłyszał głos poderwał się znad biurka. W jego umyśle kołatała się tylko jedna myśl - "O kurwa!". Po chwili jednak się uspokoił i spojrzał na projekcję. -Drzwi były otwarte. I wiem, że to dziwnie wyglądało, ale chciałem sprawdzić kim dokładnie pan jest.- to była wprawdzie tylko w połowie prawda, ale mężczyzna nie musiał o tym wiedzieć. -Tamtej sofie?- spytał i się na niej rozsiadł. -Wygodna, trzeba przyznać.- stwierdził. Nie chciał prowadzić z nim poważnej rozmowy, Dass był w tym lepszy, a do tego Kai nie chciał jeszcze pogorszyć sytuacji.


Asyr Kai Fei'lis

Wróciłem!

Offline

 

#18 2010-04-11 18:12:13

Moc

Admin - MG

7624051
Zarejestrowany: 2010-02-21

Re: Górne poziomy

Przede wszystkim proszę się do mnie zwracać per Pan, nie znam was, wy nie znacie mnie, wiec zasady kultury obowiązują, choć i tak są one nadszarpnięte przez to najście. *Mężczyzna z hologramu skarcił młodzieńca, po czym spojrzał na bothanina* Tak, proszę usiąść, gdyż w ten sposób będziemy się komunikować. Dla obopólnego bezpieczeństwa...*Jeśli się spodziewali, że porozmawiają w cztery oczy to nieco się pomylili. On był zbyt wyczulony na względy bezpieczeństwa. Tak więc zwrócił się powoli w ich stronę i znowu przemówił* A więc, czemu zawdzięczam to najście panów? *Głos już miał spokojny i opanowany, czekał tylko na ich wyjaśnienia, które z pewnością będą bardzo ciekawe*

Offline

 

#19 2010-04-11 18:22:13

 Dass Farr

Mroczny Jedi

Zarejestrowany: 2009-10-01

Re: Górne poziomy

Dostaliśmy od barmana w barze na średnich poziomach płytkę, na której mieliśmy znaleźć zleceniodawców. Było tam "pana" nazwisko, więc postanowiliśmy wpaść i zapytać czy potrzebuje pan jakiś speców od brudnej roboty, czy kogo tam innego. *Powiedział spokojnie i spojrzał przenikliwie na postać z hologramu. Wydawała mu się jakaś dziwna i przestraszona. Nie wiedział czy można mu ufać, więc na razie nie zdradzał swojej tożsamości mężczyźnie. Pomyślał, że jeszcze przyjdzie na to czas.* Więc czy ma pan dla nas jakieś  zlecenie?

Offline

 

#20 2010-04-11 19:02:50

Asyr Kai

Padawan

12113651
Zarejestrowany: 2009-10-02

Re: Górne poziomy

"Cholera, on jest skończonym idiotą." - myślał Kai. Oczywiście, nie należy dać sobą pomiatać, ale jedno słowo tego faceta i zjawi się tu "w chuja i jeszcze trochę*" szturmowców. Włamujemy się mu do mieszkania, a przynajmniej on tak myśli, a ten pyta się go o zlecenie. Interesy są ważne, ale życie ważniejsze. Kai rozsiadł się wygodniej, ale nic nie mówił. Może to jakaś sztuczka Jedi, albo co? Zobaczymy.

*Cóż za cudowne, uniwersalne określenie, które można zastosować w każdej sytuacji.


Asyr Kai Fei'lis

Wróciłem!

Offline

 

#21 2010-04-11 19:10:51

Moc

Admin - MG

7624051
Zarejestrowany: 2010-02-21

Re: Górne poziomy

No tak i dlatego włąmaliście się do mojego mieszkania, rozgościliście sie sami a potem jeszcze macie czelność prosić mnie o robotę... a to ciekawe *Odparł spokojnie hologram i lekko zamigotał, chyba z rozbawienia. Ciężko było to określić. Jakiś dziwny on był. Poza tym nie bał się, bo kogo? Terj dwójki? On tylko dmuchał na zimne* Może tak, może nie... trochę więcej pokory młodzieńcze, bo moze cię spotkać coś na prawde złego. To zły świat... nie miej złudzeń *Tego człowieka wyraźnie bawiła ta cała sytuacja.*

Offline

 

#22 2010-04-11 19:15:37

 Dass Farr

Mroczny Jedi

Zarejestrowany: 2009-10-01

Re: Górne poziomy

*Był zmęczony łażeniem i już go powoli zaczęło nudzić życie w ukryciu. Nie obchodziło go czy mężczyzna naśle na niego szturmowców, a nawet jeśli to przecież sobie by z nimi poradził (tak przynajmniej uważał co nie musiało być prawdą). Rozsiadł się wygodnie na krześle, zrzucił kaptur z głowy i poprawił płaszcz tak by szata jedi spod niego nie wystawała. Ciekawiło go czy facet odpowie na pytanie czy się wkurzy. Uważał, że ludzie zdenerwowani są o wiele ciekawsi, dziwnie się zachowują i co chwilę przeklinają. Takie sytuacje lubi najbardziej, ma wtedy przewagę nad innymi, w końcu tak go wyszkolono.* Nie mam złudzeń, ale nie zależy mi zbytnio na życiu. *Powiedział ze śmiechem.* Czy możemy ci jakoś pomóc?

Ostatnio edytowany przez Dass Farr (2010-04-11 19:18:09)

Offline

 

#23 2010-04-11 19:34:24

Asyr Kai

Padawan

12113651
Zarejestrowany: 2009-10-02

Re: Górne poziomy

Kai patrzył raz na jednego, raz na drugiego i nic nie rozumiał. To była jakaś gra? O co chodzi? Czemu Dass się nie podporządkuje? Czemu mężczyzna nie naśle szturmowców. I czemu do cholery niby Dassowi nie zależy na życiu? Kai chętnie poświęciłby je w walce, za swój kraj, planetę, układ, galaktykę, ustrój, ale nie za pieniądze, do cholery! Przeszedł szkolenie, pewnie byłby w stanie zabić kilku szturmowców, Dass pewnie kilkunastu, ale cały oddział? Bez szans. Mimo to nie odzywał się. Może oni się znali, może robią sobie jaja?


Asyr Kai Fei'lis

Wróciłem!

Offline

 

#24 2010-04-11 19:40:05

Moc

Admin - MG

7624051
Zarejestrowany: 2010-02-21

Re: Górne poziomy

Pomóc? Mi? Skad pomysł, że potrzebuję pomocy... i skad pomysł, że takiego niezależnego i w gruncie rzeczy lekkomyślnego osobnika przyjmę do pracy, co? *Nie znali się, ale człowiek lubiłbawić się swoją włądzą, miał taką denerwujacą słabość. To może się Kai'owi nie podobać, ale jakoś nie protestował i oddawał swój los w ręce tego nierozważnego młodzieńca. Jego wybór* Macie szczęście, że nie kocham Imperium a Imperium nie kocha mnie. Ale póki nie udowodnicie swojej wartosci, to za dużo do roboty u mnie nie bedziecie mieć...

Offline

 

#25 2010-04-12 06:39:37

 Dass Farr

Mroczny Jedi

Zarejestrowany: 2009-10-01

Re: Górne poziomy

Nas Imperium szczególnie nie kocha dlatego chcemy się u pana nająć. Tylko gdy się pan dowie kim jesteśmy to nie radzę kablować Imperium. *Powiedział, wstał i zrzucił płaszcz pokazując mężczyźnie szatę jedi i swój miecz świetlny. Zapewne w mężczyźnie wzbudzi to strach lub zdziwienie, ale tylko tak mogli zdobyć zlecenie u faceta, który miał zapewne pełno kasy.* Teraz udowodniłem swoją wartość? *Zapytał i dał znak Kaiowi, by na razie nie ujawniał. Musieli mieć coś na mężczyznę.*

Offline

 

#26 2010-04-12 16:31:26

Asyr Kai

Padawan

12113651
Zarejestrowany: 2009-10-02

Re: Górne poziomy

Kai miał wrażenie, że to nie jest dobry pomysł. Mężczyzna może nagle zachcieć się przypodobać imperium, może być "mocorasistą", tzn. nie lubić mocowładnych, wiele mogło być nieprzyjaznych zbiegów okoliczności. I jeszcze ta groźba... Przecież mężczyzna mógł być teraz na drugim końcu galaktyki, gdziekolwiek. A nie wyglądał na takiego, który nie reaguje na pogróżki. Bothanin nie odzywał się jednak. Jeszcze nie. Wstał i podszedł do okna. Cholera, strasznie wysoko. Nie da rady skoczyć, a filmowy trik ze skakaniem na podlatujący statek nie miał szans powodzenia. Wziął jabłko ze stojącej na biurku miski i zaczął je podrzucać w dłoni. Odsunął się od Dassa i oglądał rozmowę.


Asyr Kai Fei'lis

Wróciłem!

Offline

 

#27 2010-04-12 18:47:06

 Dass Farr

Mroczny Jedi

Zarejestrowany: 2009-10-01

Re: Górne poziomy

*Zaczął badać wzrokiem pomieszczenie szukając czegoś podejrzanego. Usiadł na sofie i czekał na odpowiedź mężczyzny. Miał nadzieję, że nie będą musieli uciekać ani z nikim walczyć. Spojrzał na Kaia, który podszedł do okna. Miał on jakiś dziwny wyraz twarzy. Na szczęście nie powiedział kim jest, teraz mężczyzna nie będzie wiedział z kim jeszcze ma do czynienia co dawało im większe szanse. Wyciągnął odtwarzacz i wyjął z niego płytkę, którą wsunął dyskretnie do kieszeni. *

Offline

 

#28 2010-04-12 19:00:14

Moc

Admin - MG

7624051
Zarejestrowany: 2010-02-21

Re: Górne poziomy

*Widok miecza świetlnego oraz szaty nie zrobił na mężczyźnie wrażenia, ale tylko pozornie, bo już w umyśle knuł całkiem ciekawy plan na wykorzystanie tej okazji.* Po pierwsze jesteś idiotą zdradzając się w ten sposób. *Zawyrokował w końcu, bo może i był to akt odwagi, ale też szeroko pojętej głupoty. Ale to jeszcze nie koniec* Po drugie, nie lubię jak mi się grozi... *Ton jego głosu stał się surowszy i hologram zamigotał, a postać przybrała kształty... twi'leka? Potem rodianina, zabraka, hutta a w końcu wróciła do ludzkiej* Po trzecie, jak widać nie macie szans mnie odnaleźć. Jednym skinieniem mojego palca to pomieszczenie wypełni się gazem, który sparaliżuje was w ciągu minuty. Dalej uważasz się za takiego chojraka, mogącego dyktować ton tej rozmowie? Wątpię... *Dass postępował nierozważnie w tej rozmowie i mógł to przypłacić życiem lub zdrowiem, ale mężczyzna z hologramu miał inny cel w tym wszystkim. Jedi czy nie, miał miecz świetlny, a to może się przydać.* Ale macie szczęście... nie zrobię tego.

Offline

 

#29 2010-04-13 07:41:45

 Dass Farr

Mroczny Jedi

Zarejestrowany: 2009-10-01

Re: Górne poziomy

Widzę, że nic tu nie wskóram, więc żegnaj człowieku czy kim jesteś poszukam zajęcia gdzie indziej. *Powiedział te słowa spokojne założył płaszcz, skłonił się postaci i ruszył do wyjścia. Przemiana człowieka w inne istoty bardzo go zadziwiła i zniechęciła do mężczyzny. Nie lubił osób, które potrafią zmieniać postać. Zawsze byli jacyś dziwni, wyniośli  i zawsze coś kombinowali. Poza tym tracił szybko panowanie nad sobą co mogło się wiązać z niewypłaceniem kasy po wykonaniu zlecenia. W dodatku facet gapił się na jego miecz świetlny jakby chciał go sobie zabrać, a to już go najbardziej wkurzyło, bo była to stara pamiątka po jego mistrzu i nie miał zamiaru go oddawać jakiemuś cwaniakowi.*

Offline

 

#30 2010-04-13 18:37:59

Asyr Kai

Padawan

12113651
Zarejestrowany: 2009-10-02

Re: Górne poziomy

Kai z kolei był zainteresowany. Wiedział, a przynajmniej podejrzewał, że ta zmiana postaci to był trik hologramu. Jednakże to Dass był tu główną "atrakcją", a facet wyglądał na inteligentnego i w dodatku hojnego. Do tego, jeśli teraz wyjdą, to na dole może czekać wojsko, drzwi mogą być zablokowane, a Kaiemu wydawało się, że widział w rogach otworki przez które mógłby wpadać gaz. -Zaczekaj.- rzucił do Dassa. -Może będziemy mogli się dogadać, panie...- spojrzał pytająco na hologram.


Asyr Kai Fei'lis

Wróciłem!

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hydraulik warszawa Ciechocinek restauracje