Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.


#211 2011-05-22 21:33:10

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Kwatera Fler

*Kaleesh skinął głową*
Tak, będzie. jest dobrze, będzie jeszcze lepiej. chodź, zjemy chrrupki *z uśmiechem i królikiem  garści podniósł się na nogi, by ruszyć do kuchni, gdzie ich prawdziwy królik – myszokrólik Dafne lezał i chłodził się na kafelkach*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#212 2011-05-22 21:40:22

Elea

Dzieciak

Zarejestrowany: 2010-08-07

Re: Kwatera Fler

Mała wierzyła w to że wszystko będzie dobrze, że jej drugi tatuś będzie się ponownie uśmiechać. No ale to niestety w obecnej sytuacji chyba nie było możliwe, więc niech cholercia uratują Malkita! Mała stała i paytrzyła swoimi zielonymi oczkami w stronę Kaleesh'a i skinęła główką na znak że sie zgadza z nim. W końcu po chwili ruszyła z nim i już widziała po momencie myszokrólika.
Mała jednak dalej pamiętała tamte słowo, po czym się spytała cicho.*
- Co to znaczy "Chędoż się"?

Offline

 

#213 2011-05-22 21:47:49

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Kwatera Fler

*Malkit zawsze był uśmiechnięty, pewnie nawet tam gdzie teraz jest skacze i gdacze. Weszli do kuchni, a w głowie Seco niespodziewanie pojawił się Zin Kobdar. Ed mówił, ze on tam jest. teraz za nim dreptało dziecko które miało być jego i tego jego chłopaka. a kiedy weszli, to wsunął jej dłonie pod paszki i podniósłszy posadził na wysikim „barowym” krzesle jakie mieli przy ladzie – stole, bo stołu tu nie było, kuchnia była za mała po tym jak wstawili tu łóżko dla Eli*
To samo co piehrrdol się *odpowiedział Seco beztrosko, bo jak wiadomo u Seco tabu nie było. sam zaś sięgnął do szafki*
A skad znasz to słowo?


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#214 2011-05-22 22:09:26

Elea

Dzieciak

Zarejestrowany: 2010-08-07

Re: Kwatera Fler

Tak, z tego co mała wiedziała to Malkit nawet do niej z uśmiechem przybiegał. No ale nie było go teraz tutaj, szkoda i jak już mówiłam było jej troche Jego brak. Nie buntowała się gdy Seco wsunął pod jej paszki dłonie i posadził ją na krześle, uważnie obserwując zwierzątko a w międzyczasie czekając na odpowiedź ze strony Kaleesh'a. Słowo ją zastanowiło, było inne niż inne więc i utknęło jej w główce. Tak, mała bardzo szybko zapamiętywała nowe wyrazy zwłaszcza te niekulturalne.
- aha... No jak się bawiłam, to ktoś kolllrytarzem szedł i się z kimś kłócił bardzo głośno... no i usłyszałam... A to jest ładniejsze słowo czy takie samo jak "pielllrdol się"?

Offline

 

#215 2011-05-22 22:20:35

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Kwatera Fler

*Królik z wielką łaską podniósł głowę, popatrzył, ziewnął szeroko, po czym zmienił miejsce na jeszcze chłodniejsze kafelki bo tamte już nagrzały się od jego ciała.*
No thrroche ładniejsze. a  kto powiedział to słowo? *zapytał z  prośbą by opisała tego jegomościa, choć Seco dałby sobie… postawić piwo że to był Pedał. On nie umie przeklinać jak prawdziwy twardziel*
[i]chrupki w  kolorowym opakowaniu postawił przed dziewczynką, tak jak i miseczkę, po czym do lodówki po mleko się udał*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#216 2011-05-23 22:49:50

Elea

Dzieciak

Zarejestrowany: 2010-08-07

Re: Kwatera Fler

- nie wiem, nie plllrzyglądałam się
*Powiedziała cicho i jakoś takim tonem, jakby czuła że zawiodła go nie zapamiętując twarzy osoby która tak powiedziała. Spojrzała na myszokrólika, ale zaraz twarzyczkę odwróciła w stronę chrupek. No tak apetycznie wyglądały, a ona chyba nieco zgłodniała dzisiaj. Od rana praktycznie nic nie jadła! Jak na złość, jeszcze cicho w jej brzuszku zaburczało,co i dziewczynka nie wiadomo czemu zarumieniła się nieco.*
- co będziemy dzisiaj lllrobić

Offline

 

#217 2011-05-24 22:13:46

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Kwatera Fler

*Po chwili mleko było już odgrzane, w  dzbanku, w „szybkokuchence”, wiec nalał jej mleka do miseczki i mogła ługować chrupki. Królik miał wszystko w  nosie. Seco opał się biodrami o ścianę, westchnął i podłubał w nosie. Jak już wiadomym było nie od dzis, Seco był bardzo beztroski. Myślał chwile, po czym odparł*
[i]Nie wiem, coś wymyślimy, może w końcu pójdziemy nakahrrmić dianoge…


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#218 2011-05-24 22:33:18

Elea

Dzieciak

Zarejestrowany: 2010-08-07

Re: Kwatera Fler

Dziewczynka jak siedziała to tak siedzi na tym krześle a przy okazji czekała na mleczko, ktore Seco miał przygotować w dzbanuszku. Ona nieco zaciekawiła się myszokrólikiem, który ją olewał a przecież nie można było Elea'i ignorować! No ale póki ona nic nie zje, to się nie ruszy z miejsca. Pewnie już nasypane były chrupki do jej miseczki - które to wypadały z paczuszki, jedna po drugiej. Na początku wolniej, a później szybciej i szybciej aż nie można było dostrzec lecących kulek. Łyżeczkę już w rączce miała, a uśmiech? NIe nie miała uśmiechu, ale za to miała spokojny wyraz twarzy. No i mleczko się wlało, a kulki się zatapiały pod wpływem strumienia cieczy a później niektóre z nich wynurzały się - pewnie miały takie swoje kamizelki ratunkowe! Po chwili z pełną gracją i opanowaniem, Elea zanurzyła łyżeczkę w miseczce, delikatnym ruchem rączki pomieszała zawartość która znajdowała się w naczyniu - było gotowe do spożycia. W ten wyciągnęła ową łyżeczkę, która w tym momencie zawierała trochę chrupek z mlekiem, a wypukłą stronę łyżeczki kierowała nieubłagalnie do swoich ust - usta się zamknęły, a biedne kuleczki zniknęły w jamie ustnej. Łyżeczka wysunęła się już bez zawartości, a ząbki dziewczynki poruszały się krusząc i gryząc chrupki, a kolejnym krokiem było połknięcie zawartości. W czasie gdy wykonywała ponownie ową czynność nabierania chrupkowych ofiar, usta otworzyły ale tym razem zamiast złapać ofiary z łyżeczki wydobył się głos
- o tak! ja jadłam i on tez powinien się najeść!

Offline

 

#219 2011-05-25 15:36:50

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Kwatera Fler

Noooom, to w takim rhazie co my tu… *pochylił się i znikł za ladą, zaraz tez cos zaczęło szeleścić i leniwy myszokrólik podniósł łeb by obejrzeć się do tyłu.* skóhrrki od chleba… mogą być… makahrron… tez przeleci… jeszcze żahrrcie dla królika weźmiemy *Na zwrot „żarcie dla królika” chciwca Dafne podniosła spasły tyłek i pokicała do Secorshy*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#220 2011-05-26 23:01:50

Elea

Dzieciak

Zarejestrowany: 2010-08-07

Re: Kwatera Fler

No trzeba przyznać, chrupki były dobre bo młoda jadła je z apetytem - aż uszy się trzęsły! No i myszokrólik zaczął kicać, kic kic kic... No ale znowu nie do niej tylko do Seco. W sumie El myślała kiedyś, że sama by chciała mieć zwierzątko ale to już dawno było. Słuchała co mówił Kaleesh, ale nie za bardzo przywiązywała do tego uwagę. Po jakimś czasie zjadła swój posiłek i zeskoczyła na ziemię
- jestem gotowa

Offline

 

#221 2011-05-30 13:38:20

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Kwatera Fler

*Do zwierzątek to głownie Malkit się rwał ale do niewidzialnych. Seco kupił królika ze względu na poprzedniego – Tiba, który był fajny,a  nie to to, fałszywe i tylko za żarciem. bo nie szedł do Seco, szedł do zarcia. Dla Dianogi rzucą go w cholerę i spokój będzie.
Niiieee, Seco wrażliwy, Seco królików nie zabija. ale jak by Ela wypowiedziała marzenie ze chce mieć zwierzaka, to pewnie by miała* Dobhrra, trzymaj phrrowiant, i idziemy *podał jej papierową tobę wy6pchaną jedzeniem dla dianogi i królik już – kic kic kic podkicał do Eli. ale jak już wspomniano – fałszywa łajza to!*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#222 2011-05-30 13:59:06

Elea

Dzieciak

Zarejestrowany: 2010-08-07

Re: Kwatera Fler

No tak, zwierzątka sa super nawet takie fałszywe jak myszokrólik, ale jakby ona dopadła go w końcu i właczył się u niej tryb zabawy to by królik uciekał. No dobra, może przesada. Oczywiście odebrała prowiant od Seco ale z cała pewnością trzymała to w dwóch rączkach, aby nie wypadło z jej rączek. Spojrzała na myszokrólika gdy to on robił kic kic do niej. W sumie chciała się schylić aby go pogłaskać, no ale torba wtedy by wypadła z rączek a jedzenie wysypałoby na ziemię.
- idziemy?

Offline

 

#223 2011-05-30 14:34:37

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Kwatera Fler

*a na to tylko właśnie ta sucz pstrokata czekała, wpatrując się rozkosznie w oczy dziewczynki czarnymi jak paciorki ślepkami i wyglądała tak uroczo. No ale poszła za nimi, pokicała. Dafne. za nimi z mieszkania, i udali się do…*
Maszynowni


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kominiarz Warszawa walentynki Ciechocinek