Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.


#466 2010-09-08 19:50:51

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

*Dafne chyba reagowała na imie, bo skrzyknęła, ale usiadła, widać jej się zakręciło w  głowie. Nadal jednak patrzyla co najmniej pożądliwie.*
Dżonemu? Niiie, kuhrrwa, Dżony jest za whrrazliwy, poza tym nie wolno mu dawać żywych zabawek bo może dostać dephrresji. Sami musimy cos wymyślić. Na początek phrroponuje – gahrrdehrrobe za sceną *wskazał kolcami na brodzie drzwi z których można było na scenę wyjść*
Mają już zamek, przejście na góhrre jest jeszcze nie czynne no i nic tam nie ma ophrrócz papiehrrów po panelach tych…. kuhrrwa, podłogowych. A jak Tang przyjdzie – to powie nam, co to jest. Poza tym Tang umie gotować to może i pożytek będzie.
Kiedy Ewok go kopnął i zaczął się ruszać, Seco cofnął się zdumiony. Klony chyba noszą rękawice, no ale to już nie jego rzecz. Tak czy siak – trzeba go złapać, zanim zniszczy mu lokal!*
[i]te… on chyba szlachetną khrrew ma, wojownik jak w mohrrde strzelił! Phrrawie jak izvorsha!


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#467 2010-09-08 20:04:23

Tangorn

Mando

7624051
Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

No klony w pancerzach były i rękawice wzmocnione tez były, ale wiadomo, czucie trochę gorsze jest i się ewok biednemu Brexowi wyśliznął, chociaż ukąszenia za bardzo nie poczuł. Ząbki za małe, by przebić kombinezon bojowy.
- Aaa... ta cholera chciała mnie ugryźć! Zastrzel futrzaka! Zrobimy se grilla z niego!
Zawołał klon a jego brat tylko sie zaśmiał i nie strzelił. W sumie, podobał mu się ten futrzak, zadziorny taki i wojowniczy. Nie poddawał się aż w końcu się wyrwał temu przygłupowi i psychopacie. No ale jednak lokal Seco ,trza coś z nim zrobić, bo zrobi syf.
- No dobra, otoczymy go i złapiemy, potem zwiążemy i do schowka, ok?
Spojrzał najpierw na Seco potem na Brexa i jeśli nie będzie protestów, to klon zarzuci na plecy swój karabin i ruszy okrężną drogą w stronę pudeł. Mogliby go bez problemu zabić, w końcu mają karabiny blasterowe, z którymi jego dzida sobie nie poradzi, ale na razie lepiej brać żywcem. A przynajmniej do powrotu Tanga, gdziekolwiek ten się nie szlaja.


http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/176/0/6/Mando__ade_An_Mandalorians_All_by_Rex_Fox_Cody.png

Offline

 

#468 2010-09-08 20:45:07

Pachcka

Małe Futrzaste

34849032
Zarejestrowany: 2010-09-06

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

Zauważywszy, że kosmici zbliżają się w jego kierunku misiek schylił się.
Wstając nie miał w ręku już dzidy, a zamiast tego napięty łuk. Wycelował go w najbliższego z obcych i zakrzyknął
-Ileeay
Mimo tego, że klony nie rozumiały "stop" w języku ewoków, okrzyk zabrzmiał ostrzegawczo.
Misiek nie był głupi. Rozumiał, że jest raczej na przegranej pozycji. Nawet jak trafi jednego z łuku, to go drugi dorwać zdąży.
A nie wiadomo nawet, czy pierwszego wyeliminuje. Palca mu w końcu odgryźć nie zdołał.
Ale nawet mimo beznadziejności sytuacji, Pachcka na pewno nie miał zamiaru się poddać...

[Sorki, zapomniałem o zbroi. Jakoś uznałem, że skoro nie mają hełmów, to i reszty pancerza...]

Ostatnio edytowany przez Pachcka (2010-09-08 20:47:46)


Ee chee wa maa!

Offline

 

#469 2010-09-08 21:02:39

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

*Kaleesh skinął łbem*
Dopbhrra, dawajcie… *i zaczął się powoli zbliżać do Ewoka, w odstępie takim od Brexa, jak i z drugiej trony Brex od Tracyna. Seco rozłożył ręce i szedł lekko pochylony, nie spuszczając wzroku z futrzaka. Dafne widać miała w sobie zadatki na gończego, bo robiąc hałas zabiegła za Ewoka, jednak inteligentnie trzymając się poza zasięgiem kija. W konfrontacji z ewokiem nie miałaby szans*
Niie bój się, misiu, nie ból… *Seco zaczął przemawiać wręcz czule*
Ale kuhrrwa musimy cie złapać, bo mi klub rhozjebiesz, a  ja tyle ciężko zahrrobionych pieniążków w niego włożyłem…
*zarobionych, tiara… ale – przy remoncie lały się jego krew, pot i łzy. I jeszcze więcej krwi bowiem…
Seco wyprostował się i odchylił, widzac łuk. Podniósł ręce uspokajająco, dłońmi w kierunku futrzaka*
hej, spokojnie… *rzekł spokojnie, powoli i pojednawczo. I już się nie zbliżał, wiec wyglądało na toz e zrozumiał, choć oczywiście to był najszczerszy przypadek*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#470 2010-09-08 21:14:38

Tangorn

Mando

7624051
Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

Klony powoli się zbliżały do kryjówki ewoka z zamiarem napaści na niego, ale widząc łuk to przystopowali. Pancerz powinien wytrzymać, problem w tym, że nie mieli na głowie hełmów, a trafienie strzała z bliskiej odległości w głowę raczej boli i jest śmiertelne. Tak wiec nieświadomie usłuchali prośby ewoka. Czy też rozkazu.
- Hewj, hej, spokojnie futrzaku... nie ma co się denerwować
Powiedział Tracyn takim pojednawczym głosem i ręce do góry uniósł, podobnie jak jego brat. Teraz ukradkiem patrzyli na Seco, zastanawiając się, jak ten impas rozwiązać bez przemocy... ale tej zbędnej.


http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/176/0/6/Mando__ade_An_Mandalorians_All_by_Rex_Fox_Cody.png

Offline

 

#471 2010-09-08 21:36:08

Pachcka

Małe Futrzaste

34849032
Zarejestrowany: 2010-09-06

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

Pachcka mierzył do każdego po kolei, zatrzymując się dłużej tam gdzie zobaczył jakiś ruch.
Musiał przy tym trochę kręcić łbem, bo w końcu na prawe oko nie widzi nic. Czekał. Uznał, że nie będzie strzelał, jeżeli nie zajdzie taka potrzeba.
Te stworzenia zdawały się być rozumne, a jeżeli tak jest, to istniała szansa porozumienia się.
Problemem było tylko to, że mówiły w jakimś obcy języku, a normalnego najwyraźniej nie rozumiały.
Misiek nie miał wielkiej nadziei na dogadanie się z obcymi.

Ostatnio edytowany przez Pachcka (2010-09-08 21:36:32)


Ee chee wa maa!

Offline

 

#472 2010-09-08 21:40:12

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

*Kaleesh zaśmiał się krótko, trochę nerwowo. Zwrócił się do braci ale nie spojrzał na nich, bo co jak dzikus wykorzysta tę chwile by strzelić mu w łeb?*
Dżony by się przydał *chociaż – nie tyle Dżony co tarcze.
Seco uśmiechnął się głupawo*
no dobhrra, to kto ma jakiś pomysł? Bo od razu infohrrmuje, ze ja się nie poświęcam, mam phrrawie dwoje dzieci


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#473 2010-09-08 21:55:29

Tangorn

Mando

7624051
Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

- Tiaa... prawie dwoje. A my mamy braci i ojca w depresji
Odciął się Brex, który dalej stałw tej durnej pozycji i nie wiedział co robić. Chociaż nie, wiedział, zastrzelić, ale Tracyn się na to nie zgadzał. A skad wiedział? Poznał po mimice twarzy tego di'kuta. Byli klonami, wychowali się razem, walczyli razem, jeden drugiego znał bardzo dobrze i nawet zwykłe mrugnięcie potrafił odczytać jako komunikat. Więc bez słów też się dogadać można było.
- Hmm... jest tu gdzieś jakiś protokolant? Może on by się znał na tym języku?
Zapytałw końcu Tracyn patrząc oczywiścia na... kalesha, a jakże by inaczej?


http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/176/0/6/Mando__ade_An_Mandalorians_All_by_Rex_Fox_Cody.png

Offline

 

#474 2010-09-11 17:28:53

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

A ja mam żonę, dhrroida ktohrry ma amnezje i zwłoki na górze! *Licytował się Seco. Już dawno stwierdzono ze gadanie głupot mu pomaga w rocznych sytuacjach*
I ojca tez mam. I bhrraci. A do tego siosthrry i matkę, mam dla kogo żyć, nie chce być zastrzelony przez kuhrrwa mimiwookiego! *westchnął, i ramiona mu opadły ale dłonie zostały na swoich miejscach*
widzisz… ja to mam naphrrawde w chuj wiele potrzebnych i dobhrrzych rzeczy no ale nie mam phrrotokolanta…. Głownie dlatego ze mam dhrroideke ktohrry zjadł by go żywcem


[pierwsze oficjalne ostrzeżenie i pouczenie: jesli chce się puscić kolejkę, trzeba o tym poinformować, inaczej jest to traktowane jako blokowanie sesji]


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#475 2010-09-11 20:28:57

Tangorn

Mando

7624051
Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

- Eee... no dobra, przelicytowałeś nas
Mruknął Brex a Tracyn parsknął śmiechem. No dobra, trzeba będzie to jakoś rozwiązać w sposób siłowy, bo się najwyraźniej nie dogadają. Seco protokolanta nie ma i mieć go nie będzie w najbliższym czasie, więc kicha. Zastrzelić to też nie bardzo, bo w sumie tak do miśka strzelać? Nie humanitarne to to... no i utknęli w impasie. No ale nie na długo, bo pojawiły się dwie osoby, z któej jednej się nie spodziewali. Drzwi lokalu otwarły się i do środka wszedł najpierw A'den, opancerzony od stóp do głowy, z hełmem i wszystkim, do tego uzbrojony w dwa pistolety oraz paralizator. A za nim wszedł... Dral. Tylko taki nie Dralowaty jakiś... opalona skóra, dłuższe włosy w lekkim nieładzie, jakby wiatr mu je rozwalił, ubranie luźne i takie wakacyjne. Normalnie klon im się dał wciągnąć w komercyjny świat.
- Su'cuy ner vode!
Zawołał do nich nim dostrzegł ewoka. Ale A'den go widział i już miał w ręku paralizator. Może się pomylił, może okazał dobre serce... w każdym razie szybciej niż mały misiek zawoła stój ten klon już do niego strzelał promieniem paraliżujacym. Czyli nic mu nie będzie, jedynie twardy sen.


http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/176/0/6/Mando__ade_An_Mandalorians_All_by_Rex_Fox_Cody.png

Offline

 

#476 2010-09-11 21:06:58

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wynajem agregatów warszawa weekend w spa Ciechocinek wodomierze wrocław