Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.


#1 2010-08-09 17:58:55

 Vottagg

Biznesmen

status jando@aqq.pl
5230269
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-10-03
WWW

Jakiś lokal w sekcji wschodniej

Przybyli na Nar Shaddaa, ale żeby biznes zacząć, to Secorsha potrzebował lokalu.  Wleźli do pomieszczenia, które Vottagg skombinował za przestępną cenę, nie obyło się bez kilku gróźb, oraz zastraszeń, ale Kaleesh o nich nie wiedział. Pomieszczenie było dosyć spore, połączone drzwiami z następnym po lewej stronie. Ściany były nieco zaokrąglone, jakby znajdowali się w hangarze, czy też połowie walca. Wyraźnie kiedyś tego miejsca używano przez jakiegoś biznesmena jako restauracji dla VIPów. Obecnie wszędzie ustawione były skrzynie i beczki, ktoś tutaj sobie urządził magazyn i nie raczył o tym powiedzieć przyszłemu nabywcy. Vottagg podpełzł do jednej ze skrzyń i otwarł ją. W środku były jakieś szklane pojemniki. Uniósł ręce patrząc na Kaleesha. - Zaraz się to wywiezie, o ile Ci się spodoba, bo jeszcze nie jest zapłacone.


http://i52.tinypic.com/opv1x1.jpg

Offline

 

#2 2010-08-09 18:15:07

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

*Sylwetka Seco pojawiła się na tle drzwi, od tyłu podświetlana prawdziwym słońcem Nar Shaddaa. Skórzana kurtka, spodnie w kancik, i naprawdę poważny wyraz pyska oraz oczu pod okularami podniesionymi na czolo*
Sam nie wiem, stahrry… *cmoknął, marszcząc się jak prawdziwy rzeczoznawca* Sufit jest thrroche za niski. Myślałem żeby zhrrobić takie… wysokie sklepienie, żeby tam zawiesić ładny żyhrrandol taki… taki zajefantajuhrrwastycznym wiesz… *wyjąwszy ręce z kieszeni zaczął gestykulowac* Żeby wiesz, kazden kto tu wejdzie spojrzał na niego i pomyślał: ooo, tu widac ze istoty na poziomie phrrowadzą bo mają Tajki piękny żyhrrandol,


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#3 2010-08-09 18:51:36

 Vottagg

Biznesmen

status jando@aqq.pl
5230269
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-10-03
WWW

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

Hutt machnął ręką, jakby to nie był problem. - Wysadzi się. - powiedział spokojnie, jakby mówił o akcjach ścigaczy. Po czym popatrzył na sufit chwilę. - Chodź tu gamoniu! - przez drzwi wszedł Iridionianin. Minę miał nietęgą, kiedy usłyszał o wysadzeniu budynku w powietrze i odrazu zaczął odradzać takiego rozwiązania. Vottagg był chyba trochę nawalony, ale nie można chłopa winić, w końcu dawno na Nar Shaddaa nie był.


http://i52.tinypic.com/opv1x1.jpg

Offline

 

#4 2010-08-09 18:58:19

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

*Za to Seco w miarę mało nawalony był bo symbolicznie wychylił tylko dwa kielichy i piwo.*
eeee, a  te chuje nad nami? *zapytał odnośnie sąsiadów. Nie chciał się z sąsiadami lokalem dzielić. I tak będą skargi. O ile ktoś tam jest, ale może nie ma, Seco o tym nie pomyślał, by zerknąć czy się dowiedzieć*
Nie no, Vottagg, wysadzać to może nie, ale tu kuhrrwqa po mojemu za nisko jest *przykucnąwszy strzelił z kolan, po czym podbiegł i podskoczył by dotknąć sufitu. Dotknął, owszem, ale czubkami palców i sporo musial podskoczyć. Jakies 3 metry wysokości tego pomieszczenia*
no dobra już… chuj! Kupie mniejszy zyhrrandol, choc będzie to dla mnie wielka jebana thrrauma i uhrraz na psychice. Ważne ze lokacja dobhrra kuhrrwa wasza bladź w dupę kahrrabinem na wodę jebana
*uśmiechnięty skrzyżował ręce na piersi krzyżując*
blisko grzesznego centhrrrum


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#5 2010-08-09 19:04:50

 Vottagg

Biznesmen

status jando@aqq.pl
5230269
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-10-03
WWW

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

Vottagg wyburczał coś pod nosem, popatrzył na Secorshe - nie będzie wysadzania? - zapytał jakby smutnym głosem. Przesunął się po podłodze aż dotarł do drugiego pomieszczenia. A tam... - kuuurwaaaa, Seco chodź to zobaczyć, jaka ryba wielka... - ryknął, wydawać by się mogło, że to poprostu pijackie wizje, ale nie. W pomieszczeniu faktycznie trzymano rekina importowanego z Manaan. Był w wielkim akwarium, jego oczy jak pięści gapiły się na Hutta, wyraźnie mając na niego smaka. Szkło było grube, na oko jakieś 4 cale, zbiornik zakrywał całą ścianę, a żółta ryba i tak nie miała za dużo miejsca. Z pomieszczenia dobiegł ich rechot - śmiech zadowolenia, huttowie lubią dzikie zwierzęta.


http://i52.tinypic.com/opv1x1.jpg

Offline

 

#6 2010-08-09 19:09:54

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

*cos tam już zaczął do siebie gadać, kiedy Vottagg go zagadał. W istocie Seco pomyślał ze bredzi ślimaczek ale nie- ryba była. Kaleesh zbliżył się spokojnym krokiem, uśmiechając się szeroko. Wyglądał jakby chciał buziaka dac drapieżnikowi*
Pięęęękny… ale czy nie będzie mu tu u nas za głośno? Kuhrrwa, zwierzątka to poważna sphrarwa. Co innego dhrroidy. My mamy dhrroida, wiec może… *strzelił palcami z nagła*
wiem! Daj te rybkę swojej dziewczynie! Na pewno się zgodzi na ślub jak dasz jej taki zajebisty phrrezent!


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#7 2010-08-09 19:14:37

 Vottagg

Biznesmen

status jando@aqq.pl
5230269
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-10-03
WWW

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

- Cooo? - zapytał z oczami utkwionymi w rekinie. Jakiej dziewczynie? On to chce! -[i] Ja to chce! - zadudnił hutt patrząc na okaz jak małe dziecko na zabawkę, której jak nie dostanie to się pochoruje. - Seco, ja to chce... - popatrzył na Secorshe jak na wariata, zamiatając radośnie ogonem podłogę. Masywny ślimak zbliżył się do akwarium i zastukał w nie palcami - Cip Cip Cip rybeczko - Na co rekin odwrócił się w miejscu waląc ogonem w szkło które aż zatrzeszczało. To chyba otrzeźwiło nieco Vottagga. - tak Seco, to zdecydowanie dobry pomysł, tylko jak oni to tutaj wnieśli?


http://i52.tinypic.com/opv1x1.jpg

Offline

 

#8 2010-08-09 19:23:43

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

*Seco spojrzał na Vottagga jak na ostatniego idiotę* opanuj się, ślimaku, przecież jak jej to dasz, a ona się z tobą ożeni to i tak to będzie twoje ty głupi chuju! co moje to i twoje póki smiehrrc nas nie rhozłaczy. I będziesz miał i rekina i swoją słodką rybkę, móżgoupiehrrdoleńcu *obejrzawszy się podstawił sobie stołek, na którym stanął by – odchyliwszy wieczko, wsadzić do akwarium mechaniczna rękę. a  co tam, metalu przecież nie zje. A ręki raz straconej drugi raz się nie straci. Teraz można stracić jedynie protezę*
Pewnie przynieśli go jak był mały a on tak uhrrósł bo kahrrrmili go sąsiadami, listonoszami, emehrrytami…


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#9 2010-08-09 19:30:00

 Vottagg

Biznesmen

status jando@aqq.pl
5230269
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-10-03
WWW

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

Rekin wydawał się nie reagować na zmącenie wody... przez chwilę, po tej chwili odepchnął się energicznie łapami otwierając paszczę wyposażoną w nierówne rzędy zakrzywionych, żółtych kłów. I spróbowała paskuda ugryźć Secorshową łapę. Hutt wydał siebie okrzyk zdziwienia, którego nie da się opisać słowami, bo tak to tylko Hutt potrafi. Coś pomiędzy Ooooo, fierfek, a kaszlnięciem. W każdym razie otwarł szerzej oczy patrząc co sie stało właściwie, bo nie dotarło do niego jeszcze nic.


http://i52.tinypic.com/opv1x1.jpg

Offline

 

#10 2010-08-09 19:34:03

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

*Seco zareagował odruchem bezwarunkowym – cofnięciem ręki w  reakcji na ten nagły ruch. Jednak nadal uśmiechał się jak wariat, jakby nie do konca świadom zagrożenia, i wydawało się, ze ma ochotę tym razem sadzić tam głowe. Zdecydowanie zbyt niebezpieczne by zostało tu pod opieką Secorshy*
Kuhrrwa, nawet od mojego synka aghrrresywniejsze *uśmiechnął się odwracając łeb w stronę Vottagga*
ale na Sehrrio, weźcie go do domku, odpiehrrdolisz mu basen i bedziesz mu wrzucał oponentów


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#11 2010-08-09 19:43:42

 Vottagg

Biznesmen

status jando@aqq.pl
5230269
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-10-03
WWW

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

- Ano będę, słyszałem że Jabba ma racora, to ja będę miał Rekina! Ha. Rekina nikt nie pokona jak już wpadnie do wody. - powiedział biorąc całkiem poważnie słowa Secorshy, ale wciąż nie miał pojęcia jak przetransportować owe zwierze. Jego wargi wykrzywiły się w uśmiechu. - To co, bierzemy tą bude, mam ściągać ekipe? - zapytał z zadowoleniem, że kolejny biznesmen się rozwija pod jego skrzydłami, był też dumny z pomysłowości pozbywania się wrogów.


http://i52.tinypic.com/opv1x1.jpg

Offline

 

#12 2010-08-09 19:47:17

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

pewnie, poza tym rhankohrra to kazden jeden chuj z kompleksami ma, a  rekina będziesz miał tylko ty! *Seco klasnął, a kropelki z mokrej protezy rozgryzły się na wszystkie strony.z  rekinem nie będzie problemu – Vottagg przygotuje u siebie basen, potem go się uśpi i przewiezie*
Tak, bierzemy to, ghrrubasie! Płać, a  ja się wszystkim zajmę – chujem ruszyć nie będziesz musiał!


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#13 2010-08-09 19:54:05

 Vottagg

Biznesmen

status jando@aqq.pl
5230269
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-10-03
WWW

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

Zarechotał nie wiadomo z czego. - Ty dokonasz przelewu uczniu. - powiedział dumnie wyciągając ku Secorshy cyfronotes. Skoro Kaleesh jest uczniem w biznesach, to musi zacząć robić takie rzeczy samemu. Spod skrzydeł Vottagga już nie jeden biznesmen wyszedł, z tym, że ten pierwszy chce się czymś legalnym zajmować. Ale tutaj Hutt planował nawrócić Secorshę, oraz zrobić z niego część zarządzającą półświatkiem.


http://i52.tinypic.com/opv1x1.jpg

Offline

 

#14 2010-08-09 19:57:07

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

*Na razie o tym nie wiedział co chyba było słusznym posunięciem. Seco moze i taki jaki był ale raczej miał kręgosłup. No i żonę, która była uczciwa. Poza tym Seco nie był chciwy. Chciał mieć tyle by godnie żyć. Moze to się zmienia  może nie. Wziął cyfronotes o podrapał się po potylicy*
Te… kuhrrwa, co to jest „login”? mam tu swoje imię wpisać?


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#15 2010-08-09 20:02:58

 Vottagg

Biznesmen

status jando@aqq.pl
5230269
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-10-03
WWW

Re: Jakiś lokal w sekcji wschodniej

- Taaaak, login jaki masz w banku o którym Ci mówiłem. Seco1324. Hasło Ci napisalem w okienku obok, bo nie będę głośno go wymawiał.  Zmienisz sobie, coby mnie nie kusiło. - powiedział poważnym, ochrypłym, basowym głosem Hutt otwierając jakieś skrzynie i wyjmując z nich woreczki z białym proszkiem. - Ciekawe... - otworzył i pociągnął połowę zawartości do jednej z wielkich dziur którymi oddychał. Po dłuższej chwili uśmiechnął się wywalając wielki trójkątny język na zewnątrz i mrugając niepewnie. Nagle kichnął rozbryzgując na podłodze zielone smarki hutta. - Seco, powąchaj to... Bo nie jestem pewien czy to nie mąka.


http://i52.tinypic.com/opv1x1.jpg

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
komornik Warszawa noclegi ciechocinek przeprowadzki warszawa