Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2010-03-13 21:45:25

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Port Kosmiczny

*I – jak się bardzo szybko okazało – tu było takich co niemiara, bo zaraz obskoczyła Nemedisa banda zasmarkanych młodych recydywistów proponujących ochronę jego maszyny, procedura celna, jak należy sadzić, od której się nie wymiga. Dalej, gdzieś pod skrzydłem innego tatku na poklejonym fotelu plażowym siedział jakiś gości o niebieskim odcieniu skry. Żuł coś, najpewniej grzybki fantazi, i obserwował Nemedisa spod rondla kapelusza przypominającego piramidę. Co ma się fatygować? I tak zainteresowany do niego podejdzie!*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#17 2010-03-13 21:57:56

Darth Nemedis

Admin - MG

16112814
Zarejestrowany: 2009-10-04

Re: Port Kosmiczny

*No to - jak można było się spodziewać - Nemedis zainteresował właśnie ten gosc. Ktoś taki jak on na pewno nie powierzyłby bezpieczeństwa statku tym, którzy go obskoczyli chętni natychmiastowego zysku. Bez przesady. Tak więc, powolnym krokiem wymijał te bandy, puszczając mimo uszu ich oferty. Udał się w stronę tego niebieskiego jegomościa* Pan też się zajmuje szeroko pojęta "ochroną" statku? *Spytał w końcu, przyglądając się nieznajomemu. Jego nie było widac - miał nas sobie szate z kapturem.*

Offline

 

#18 2010-03-13 22:04:52

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Port Kosmiczny

*Gośc zadarł łeb i spod nakrycia głowy błysnęła para czerwonych oczu* Ja.. niii, ja tu tylko rejestruje przyloty. Mam mieć odpowiednią liczbę dziennie, dla Huttów. Życzy pan se wizytuweczkę? W sprawie ochrony niech pan zagada z tym wysokim. On cała bandę trzyma w ręce, możesz się pan zdziwić, ale to ochrona najlepsza z najlepszych jest… *Uśmiechnął się demonstrując żółte uzębienie* A ja jeszcze dodam – dobrześ pan trafił, to najlepsze lądowisko, z  dala od głównych interesów, ale blisko cichego centrum. Cel wizyty? *zapytał i otaksował Nemedisa spojrzeniem* [i[]Zniknąć z oczu, jak mniemam. Najlepiej do Zina. Za sztabke dam jego adres…[/i]


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#19 2010-03-13 22:24:10

Darth Nemedis

Admin - MG

16112814
Zarejestrowany: 2009-10-04

Re: Port Kosmiczny

Mhm... Tak, dać. *Mruknął niewyraźnie, nadal obserwując osobnika o żółtym uzębieniu.* Ciesze się, że ochrona jest na poziomie. Na pewno prędzej czy później kogoś wynajmę. I dobrze, że lądowisko "dobre". *Obejrzał się na przekrzykującą się grupe, narjwyraźniej się o coś kłócili.* Tak, tak, cel wizyty... Oglądać beton, jak zawsze. Jest bardzo ciekawy. Co z tym Zinem?

Offline

 

#20 2010-03-13 22:29:34

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Port Kosmiczny

A… beton… właściwie to…. *Niebieskoskóry poruszył się, a  krzesło zazgrzytało. Dokopywał się do portfelika* To tutaj nie za ciekawy jest, kruszy się, tynk sypie, stawia się raczej na importowany stalobeton, no ale fajne hobby, nie powiem. Zin? Siedzi tu od jakiegoś czasu, hangar posiada, kantynę prowadzi w imię żony swojej nieobecnej… ogólnie – dobra meta, Panie, tutaj to sie wszystko o metę opiera. I w sumie niedrogo. O, wszechpotężny miłościwie nam panujący glut… *Uśmiechnął się do plastikowej karty z danymi, jednocześnie zerkając na Nemedisa spod kapelusza. No cóż, on też powinien do portfela już siegać*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#21 2010-03-14 10:37:33

Darth Nemedis

Admin - MG

16112814
Zarejestrowany: 2009-10-04

Re: Port Kosmiczny

Tak, beton jest bardzo ciekawy. Przybyłem z odległej planety aby zająć się waszym betonem, pobrać próbki... Ostatnio nawet zrobiłem kierunek kałologii, więc może pan śmiało już o mnie powiedzieć jako o kupologu. Badam niektóre odchody, bo są strasznie ciekawe... Osobiście uważam, że warto napisac o nich prace, każda kupa ma wnetrze, swoją historie, poglądy... Ale sa one niezauważalne przez zwykłych laików! I to mnie smuci... *Spojrzał uwaznie na jegomościa w kapeluszu.* Pieniądze, pieniądze, pieniądze... Wam wszystkim chodzi o pieniądze. Dobrze, to podsumujmy... Jeśli chcesz coś dostać, musisz powiedziec ile i dokładnie za co. Nie dostaniesz pieniędzy za informacje o Zinie, bo umowa dotyczyłą jego adresu, a tego sie nie dowiedziałem i wcale nie chcę wiedzieć. Za "wizytówki" też przeważnie się nie płaci - o ile nie mają jakieś wartości i nie ustala się ich ceny -, a tym bardziej za ochrone statku, której od ciebie nie dostane. Pozostał sam wpis i przejście, ale o tym jeszcze nie rozmawialiśmy, prawda? *Sith uśmiechnął się lekko.*

Offline

 

#22 2010-03-14 20:06:29

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Port Kosmiczny

*Niebieski spojrzał na Nemedisa jak na… jak na czuba, nie ma co tu kryć* [i[]Nawet na Nar Shaddaa to coś nowego…[/i] *zauważył subtelnie, jednak byle kupa nie wystraszy takiego bohatera jak on* Powinieneś pan być zadowolony, posiadamy tu wszelakie rodzaje gówna, takie właściwe i takie na dwóch nogach tez. A co do płacenia, to jak pan se chcesz. Za wpis 200 kredytów się należy, a jak za ochronę nie dasz, to możesz mie mieć jutro statku, bo mnie sie tu czasem przysnąć zdarza *I rozwalił się znowu na swoim wymęczonym życiem krzesełku* Kontrola celna złapie cie w hotelu


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#23 2010-03-14 20:15:10

Darth Nemedis

Admin - MG

16112814
Zarejestrowany: 2009-10-04

Re: Port Kosmiczny

Oczywiście, że będę zadowolony. Pobiore tyle próbek, że sam bym mógł wygrać z całą armią. Wyobraź sobie bombardowanie pałacu imperialnego kupami... *Westchnął cicho, sięgając po podręczny zapas łamacza cudzych serc i mózgów.* Oczywiście, 200 kredytów się należy. A skoro się należy, to i ja zapłacę, prawda? A za ochronę, też chętnie zapłacę, ale sam wspomniałeś, że się tym nie zajmujesz i jak już, to muszę robić interesy z tymi krzykaczami. *Szybki obrót głowy, aby wymownie wskazać grupkę młodych ubijaczów doskonałych interesów.* W końcu, każdego mzoe zmorzyć sen, a ja bym nie chciał wrócić tutaj i zastać statek cały w... O, w gównie na przykład. Mimo, że lubie swoją pracę, wole jak gówno spływa po innych.
*I podał - tak jak trzeba było - magiczną liczbę dwustu zmiękczaczy nawet najbardziej zatwardziałych, wspaniałych i bohaterskich. Nawet kupa by się nie oparła.*

Offline

 

#24 2010-03-14 20:19:51

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Port Kosmiczny

*I niebieski tez się nie oparł, przyjął kosc kredytową, zadowolony* Właściwie to za ochronę możesz też mnie uiścić, ja się z  nimi rozliczam, a  pieniądz w przeciwieństwie do kupy nie śmierdzi. Co łaska, zacny kupologu. Naprawdę fascynujące zajęcie… *zaśmiał się cicho, trzęsąc ramionami*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#25 2010-03-14 20:38:57

Darth Nemedis

Admin - MG

16112814
Zarejestrowany: 2009-10-04

Re: Port Kosmiczny

Gdyby nie było fascynujące, nie zajmowałbym się tym. Nie każdy wie, ze kupy tworzą własną społeczność, rodzaje... Maja problemy takie jak my. To materiał na lata badań... *Westchnął cicho, wyobrażając sobie bombardowanie Coruscant kupami. To by było wspaniałą nagrodą za lata badań!* Oczywiście, zapłace... Ale jak mojemu statkowi mimo wszystko cos się stanie, kupy cie dopadną. *Dodał poł - zartem, pół - serio. Przesłanie było jasne - na pewno nie byłby zadowolony z problemów ze statkiem. Nawet jako kupolog i znawca betonu.* Ile to będzie?

Offline

 

#26 2010-03-14 20:44:45

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Port Kosmiczny

*Nie można wykluczyć, ze ów uwagę puścił mimo uszu. Nemedis wyglądał mu na  wariata, a  taki wiadomo, co moze zrobić? Może nie skrzywdzi poważnie ale na wieczność upokorzy. Nie skrzywił się, ale widac było jego niewielki psychiczny dyskomfort* W porządku, a ptaki mogą na niego srać? W końcu materiał do analiz… daj pan jeszcze stówę i możesz pan być spokojny


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#27 2010-03-14 20:54:55

Darth Nemedis

Admin - MG

16112814
Zarejestrowany: 2009-10-04

Re: Port Kosmiczny

*I kolejna boska setka wpłynęła do żądnych zysku dłoni niebieskiego. Żadna kupa, nawet w zmowie z betonem i Sidiousem nie oparła by się mocy magicznego przedmiotu zwanego pieniądzem!* Oczywiście... Że tak. Kupy są zawsze cenne, byle tylko to były prawdziwe kupy, a nie te chodzące na dwóch nogach jak już ładnie wspomniałeś. I będę bardzo, ale to bardzo spokojny... W końcu, obaj wiemy, że mojemu statkowi nic się nie stanie! Prawda? *Sith pochylił się lekko, by dokładnie zajrzeć pod kapelusz owego osobnika, który tak chętnie brał pieniądze.* No, cieszy mnie to niezmiernie! A więc, wszystko uregulowaliśmy i mogę spokojny o bezpieczeństwo kup w moim statkowym laboratorium iść?

Offline

 

#28 2010-03-14 21:01:00

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Port Kosmiczny

*Pod kapeluszem jarzyły się czerwone oczy w których lśnił cały koktajl emocji, i to bardzo sprzecznych* Tak, kupka im z głowy nie spadnie, czy tam włosek. Pańska praca jest bezpieczna! Chciałbym kiedyś obejrzeć cie na holo w twoim własnym programie o gównie…


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#29 2010-03-14 21:05:31

Darth Nemedis

Admin - MG

16112814
Zarejestrowany: 2009-10-04

Re: Port Kosmiczny

Ciesze się. O, i być może kiedyś taki program się pojawi... Bo czemu nie? Trzeba edukować społeczeństwo! Trzeba siać, siać, siać! *Uśmiechnął się ukazując blizny będące przedłużeniem oczodołów i ust. Odchylił się i zaczął iśc, dalej, przed siebie. Pieniądze, pieniądze, pieniądze...* To miasto zasługuje na lepszej klasy kryminaliste... Ahha ha ha he hu ha haaaa! *Wyszeptał, najprawdopodobniej sam do siebie. Nie dbał o to, czy ktoś go słyszy. Szedł dalej w sobie znanym kierunku i śmiał się. Bo trzeba się cały czas uśmiechać!* W końcu... Żyjemy w zabawnym świecie! Haa ha!

Offline

 

#30 2010-03-19 20:33:06

Moc

Admin - MG

7624051
Zarejestrowany: 2010-02-21

Re: Port Kosmiczny

*Powietrzna taksówka podleciała spokojnie ku miejscu parkingowemu przed Portem. Z maszyny wyszła najpierw Temena wraz z synkiem i spojrzała na ten przeklęty budynek, do którego zawitali kilka miesięcy wcześniej. Nie sądziła, że tak szybko znowu tutaj się pojawi. Czekała na zina, aż ten się w końcu wygramoli z środka taksówki i weźmie ich bagaże. A potem? Do statku i odlot na Mandalore.* Zin pospiesz się!

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel spa ciechocinek poxilina wrocław