Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.


#1 2011-07-30 12:36:28

Darth Nemedis

Admin - MG

16112814
Zarejestrowany: 2009-10-04

Ogłoszenie z dnia 30.07.2011 - modernizacja forum.

Ogłoszenie z dnia 30.07.2011 - modernizacja forum.



Jak pewnie część z Was zauważyła, odnowiliśmy nieco naszego kochanego Ewoka. Zmian jest sporo, także polecam zapoznawać się z nimi na bieżąco.

Przede wszystkim - podzieliliśmy grę na forum i index. W indexie znajdziecie przydatne informacje, statystyki, wstęp do gry, a także newsy w postaci skróconych Ogłoszeń i fabularnych Wiadomości (już niebawem się pojawią), a forum, to nic innego, jak gra w czystej postaci - bez żadnych przeszkadzaczy. Do wszystkiego macie dostęp z poziomu belki pod (nowym) logo. Po wpisaniu w przeglądarce adresu "www.swewok2.pun.pl" automatycznie forum zostanie otworzone z poziomu Indexu. Zmieniliśmy także (i zeedytowaliśmy pod nasze forum) styl, który - mam nadzieję - zadowoli wszystkich. Oprócz tego, stworzyliśmy nowe obrazki pod działy, nowy wstęp, nowe ikonki zapalające się przy świeżych postach, dokonaliśmy paru drobniejszych zmian, które powinny dobrze wpłynąć na jakość gry.

Aktualizacji uległ regulamin, w związku z czym polecam każdemu dokładne zapoznanie się z jego nową treścią. W najbliższym czasie będą trwały, poprowadzone przeze mnie, prace reorganizacyjne. Uporządkuję nieco naszego Ewoka i mam nadzieję, że on sam, wyczyszczony z wszelkich kurzy, służyć będzie nam bardzo dobrze. W planie jest stworzenie nowego bloga gry, który tym razem będzie prowadzony na bieżąco. Zajmę się także udoskonaleniem opisów lokacji, umieszczeniem tematów z dłuższym opisem głównych lokacji, a także wieloma pomniejszymi sprawami, które - jak sądzę - wpłyną pozytywnie na jakość gry. W planie mam także rozreklamowanie i ewentualne wypozycjonowanie naszego forum, które skądinąd znalazło się na piątym miejscu w topliście for pun.pl pod względem wielkości - mowa tutaj o kategorii "PBF".


Za współpracę przy tworzeniu odświeżonej wersji Ewoka serdecznie dziękuję Vottagowi, bez którego nie udałoby się uczynić naszego forum lepszym. Dziękuję także Fler, która wsparła nas przy poszukiwaniu obrazków nadających się do opisów lokacji.

                                                                       

Wasz kochany, Ponury Żniwiarz - Nemedis.

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wellness Ciechocinek