Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.


#1 2010-11-23 19:53:53

Hakon

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2009-11-29

Kajuta Hakona

A właściwie nie Hakona, tylko Cochrelowska, ale przez Hakona dzięki uprzejmości gospodarzy dzierżawiona nieodpłatnie, wyposażona w łóżko, fotel, czy tam krzesło z tych lepszych, stół, an którym stała piramida ustawiona z jednorazowych kubków po kawie z potrójnym cukrem. Na tyliku łóżka wisiała misternie złożona szmata do podłogi, czyli stara szata Hakona, której jedi nie wyrzucił, bo przecież jest jeszcze całkiem dobra i można jej używać. Może jak już ujrzy świat, to zmieni zdanie. Za łóżkiem prostą drogą poprowadziły drzwi do łazienki której nie będę opisywał.

Na łóżku zaś znajdował się Hakon. Tez się nieco od Hakona różnił, bowiem miał na sobie błękitną piżamę, na która nałożył szatę jedi. Pod łopatkami miał zrolowaną poduszkę, podpierającą go do pozycji półsiedzącej. Odrzucające jeszcze bardziej niż niegdyś kaptur była jego głowa osadzona na wyraźnej szyi, i glowa, i szyja obandażowane szczelnie, za wyjątkiem szpary na usta i uszu, w  których tkwiły słuchawki, prowadzące do jakiegoś małego odtwarzacza, trzymanego w dłoni. Obok na stole, tuz przy piramidzie z kubków stało jakieś pudełko, widać wcześniej miał już gości [ustalone prywatnie]

Offline

 

#2 2010-11-23 20:00:22

 Nash

Padawan

8466324
Zarejestrowany: 2010-04-23

Re: Kajuta Hakona

Nash w końcu postanowił odwiedzić Hakona, który to niedawno co przeszedł całkiem poważną operację. Był ciekaw jak ją zniósł i jak się teraz czuje. Cóż wstał żywo z łóżka, przyodział nowe szaty i żwawym krokiem opuścił swoją kwaterę. Po jakimś czasie stanął przy wejściu do kwatery Hakona i nacisnął przycisk komlinku łączącego korytarz z wnętrzem kajuty. Kiedy po chwili rozległ się sygnał Nash zwrócił się do Hakona.
-Witaj Hakonie. -powiedział ciepłym tonem i czekał na odpowiedź.


Aktualnie przebywa na: Tajemniczy statek.

Offline

 

#3 2010-11-23 20:06:56

Hakon

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Kajuta Hakona

*Może i Hakon miał ochotę się przeciągnąć na łóżku, ale nie mógł, wiec dalej trwał w tej samej pozycji, az nagle dźwięk nie pasujący do tego, co aktualnie słuchał natarczywie wepchał mu się pod słuchawki. Podniósłszy się do pełnego siadu wyjął słuchawki z uszu i na chwile zastygł w bezruchu, po czym jego ręka harmonijnym ruchem, wyciągnięta lekko wykonała gest z lewej na prawo. Zamek odblokował się i drzwi się rozsunęły, tak wiec Nash akurat mógł zobaczyć, jak Hakon spuszcza nogi (bose)z  łóżka*
Witaj, Nash *odpowiedziała zabandażowana głowa mumii. Nie wyglądało to najlepiej. Jakieś takie… obce*

Offline

 

#4 2010-11-23 20:17:12

 Nash

Padawan

8466324
Zarejestrowany: 2010-04-23

Re: Kajuta Hakona

Nash przekroczył próg pomieszczenia i z uśmiechem zwrócił się do rzeczywiście przypominającego nieco mumię Hakona.
-Witaj... Kto Cię tak urządził? -zapytał z uśmiechem. Wiedział, że przeszedł operację, ale może po prostu jakoś tak chciał trochę rozbawić Hakona.


Aktualnie przebywa na: Tajemniczy statek.

Offline

 

#5 2010-11-23 20:21:39

Hakon

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Kajuta Hakona

*Hakon wcale nie wydawał się strapiony. Podły nastrój było czuć od razu, i w Mocy, a  raczej przede wszystkim w  Mocy, i nawet tak zwyczajnie. Od Hakona nie promieniowały żadne smęty. Głowę w kierunku głosu odwracał powoli. Nie mógł się uśmiechnąć. Pamiętał, jak go Nordom ostrzegał*
Solusy *odparł krótko. Jego głos brzmiał nieco inaczej. Bardziej niewyraźnie, ale i nieco głośniej*

Offline

 

#6 2010-11-23 20:28:22

 Nash

Padawan

8466324
Zarejestrowany: 2010-04-23

Re: Kajuta Hakona

Nash pozwolił sobie przysiąść na siedzeniu obok łóżka, na którym siedział Hakon. Poprawił szatę i powoli siadając zwrócił się Jedi.
-Taa... Solusy. -powiedział przeciągając nieco wypowiedź jakby chciał dać do zrozumienia, że miał z nimi kontakt i wiedział w czym rzecz. -Cóż oryginalne to persony, temu nie zaprzeczę. Ale cóż zarówno Nordom i Regina są nieźli w swoim fachu, więc można tylko cieszyć się, że trafiłeś pod ich skrzydła. Sam Generał w końcu im ufa. -dodał. -Ale powiedz jak się czujesz drogi Hakonie? -zapytał. Nash widział, że przecież nie jest on w najlepszej formie, ale to pytanie jakoś tak samo cisnęło się do ust.


Aktualnie przebywa na: Tajemniczy statek.

Offline

 

#7 2010-11-23 20:34:37

Hakon

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Kajuta Hakona

A czy ty wiesz, co oni mu robią? *Szepnął Hakon, jakby się wystraszył swojego głosu. Widać był tu generał i w ramach pocieszania powiedział że „inni mają gorzej”. Ale każdy wie o co chodzi i tak.
Hakon poczuł, ze strasznie mu brakuje uśmiechu – nawet spod kaptura. Uśmiechu który był tylko błyśnięciem zębów, ale tak wiele wyjaśniał. Poczuł się nagle trochę niezręcznie*
Dobrze się czuje *odparł cicho. W rzeczy samej najgorzej nie było, choć wiadomo ze mając twarz ściśniętą ciasno bandażami, pod którymi cały czas ćmi się ból, nie można się czuć śpiewająco*

Offline

 

#8 2010-11-23 20:42:43

 Nash

Padawan

8466324
Zarejestrowany: 2010-04-23

Re: Kajuta Hakona

-Mam nadzieję, że  szybko wrócisz do zdrowia. Jesteś pod dobrą opieką i na pewno odzyskasz siły. -dodał łapiąc Hakona lekko za ramię by dodać mu otuchy. Po chwili puścił i znów oparł się o siedzenie. -Może to wścibskie, ale słyszałem, że przeprowadzili również operację oczu prawda? -zapytał nieśmiale. -Chyba cieszysz się, że znów będziesz mógł widzieć? -zapytał. Cóż za głupie pytanie, kiedy stracisz wzrok to pewnym jest, że kiedy masz go odzyskać to cieszysz się niezmiernie.


Aktualnie przebywa na: Tajemniczy statek.

Offline

 

#9 2010-11-23 20:45:35

Hakon

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Kajuta Hakona

*Nie mogąc odwrócić głowy w kierunku ramienia, jak to zrobiłby wcześniej – nie zrobił tego, siedział wiec jak kloc, i musiał się z owym byciem klocem pogodzić. I tylko to wprawiało go w zakłopotanie. Pytania Nasha – nie*
Tak, w istocie, dostałem implanty, ale jeszcze nie było pierwszej próby. Cieszę się, ale jakoś tak… *wzruszył ramionami* [i]…nie mogę w to do końca uwierzyć*

Offline

 

#10 2010-11-23 20:50:16

 Nash

Padawan

8466324
Zarejestrowany: 2010-04-23

Re: Kajuta Hakona

-Spokojnie Hakonie, nie martw się. Zobaczysz będziesz widział. -powiedział. -Solusowie nie przeprowadziliby takiego zabiegu gdyby nie miał on sensu i miał się nie powieść. -powiedział. -Na pewno odzyskasz wzrok. -dodał. Cóż to co powiedział Nash o Solusach i zabiegu mogło być nieco suche, ale taka była prawda. Zdążył nieco poznać i Nordoma i Reginę i naprawdę wydają się wiedzieć co robią. -Zobaczysz jeszcze ujrzysz moją wredną facjatę. -dodał próbując rozbawić Hakona.


Aktualnie przebywa na: Tajemniczy statek.

Offline

 

#11 2010-11-23 20:55:13

Hakon

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Kajuta Hakona

nie mam wątpliwości. W końcu to markowy, cochrelowski sprzęt
*Nash starał się rozbawić Hakona a ten nie mógł się nawet uśmiechnąć. Okrutne. I jak tu pokazać, ze naprawdę „czuje się rozbawiony?”. Oparłszy dłonie o kolana wzruszył ramionami. Nie powinien robic żadnych eksperymentów z mimiką choć nowo wszczepione policzki już same chciały się podnosić*
to twoja facjata wredna jest? Nigdy bym nie powiedział. Troche bardziej boje się ujrzeć kamienną twarz Mistrza Windu, czy chociażby – generała, którego tak naprawdę nigdy nie widziałem…
*Racją było – o generale słyszał cale wojny klonow, słyszał mnóstwo opisów, ale nigdy go nie widział na własne oczy, ani „na własny sposób”, nigdy go tez nie dotykał w sferze innej niż ręce*

Offline

 

#12 2010-11-23 21:01:39

 Nash

Padawan

8466324
Zarejestrowany: 2010-04-23

Re: Kajuta Hakona

-Cóż, Generała nie będę Ci opisywał ale wydaje mi się, że w tym przypadku, jak i w przypadku mistrza Windu ich wygląda odzwierciedla ich charaktery. -powiedział. -Co do mnie? Może i wredna nie jest, ale pewnie wielu mnie za takiego uważa. -dodał i roześmiał się lekko. Kiedy przestał się śmiać znów zwrócił się do Hakona.
-Czy myślałeś nad tym co dalej? Co kiedy już wrócisz do sił? -zapytał.


Aktualnie przebywa na: Tajemniczy statek.

Offline

 

#13 2010-11-23 21:06:14

Hakon

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Kajuta Hakona

czyli jakie? *zapytał cicho Hakon, ciekaw opinii Nasha odnośnie charakterów generała i Mistrza Windu. Bez wątpienia Nash znał generała lepiej niż Hakon. Ale czy mistrza Windu?
Podniósł ręke, by dotknąć bandaży, ale szybko przypomniał sobie, ze nie wolno, i ręke opuścił*
Myślałem, aż za dużo, ale i tak będzie, jak zażyczy sobie Rada

Offline

 

#14 2010-11-23 21:14:26

 Nash

Padawan

8466324
Zarejestrowany: 2010-04-23

Re: Kajuta Hakona

-Jakie charaktery? -zapytał. -Cóż mistrz Windu nie znam zbyt dobrze, ale wydaje się być bardzo konserwatywnym Jedi choć zapewne potrafi wybuchnąć. Wydaje się być taki podejrzliwy, przenikliwy jakby próbował zawsze zanalizować wszystko co dookoła się dzieje, wydaje się być chłodny... -dodał. -Co zaś się tyczy Generała... -powiedział na chwilę przerywając wypowiedź. -Nie ukrywam darzę go wielką sympatią, choć kiedy pierwszy raz go zobaczyłem o mało nie zemdlałem. Generał wydaje się być dobrym strategiem i przywódcą. Cóż możesz nie podzielać mego zdania, ale uważam, że jest honorowy no i hmmm... otwarty? -wydawało się jakby Nash mówił o Generale jak o guru, ale po prostu najzwyczajniej darzył go sympatią i tak było również w drugą stronę, Generał lubił Nasha. -Cóż naprawdę ciężko jest ich opisać, ich trzeba poznać osobiście. -dodał uśmiechając się.

Ostatnio edytowany przez Nash (2010-11-23 21:15:07)


Aktualnie przebywa na: Tajemniczy statek.

Offline

 

#15 2010-11-23 21:19:04

Hakon

Mistrz Jedi

Zarejestrowany: 2009-11-29

Re: Kajuta Hakona

*Hakon od razu wyłapał różnice w głosie i sposobie opowiadania Nasha o generale i o Windu. Widać generał miał w sobie to coś, czym potrafił wzbudzić w innych szacunek, a  to cecha dobrego przywódcy. Wiele z tych rzeczy mógł potwierdzić. Choć Windu… zdefiniował by inaczej. Ale wolał nie. Dla Jedi generał był bezpieczniejszym gruntem.*
znam ich osobiście *Odparła mumia, czyli Hakon* Ale z żadnym wina pod krzakiem nie piłem

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek sale konferencyjne frodostudio slubyiweselaniezapomniane