Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.


#31 2010-06-12 16:07:09

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

*to cicho było właśnie odnośnie droida, nie Aru. To jego nazywano złomkiem, a z  Aru pan inżynier rozmawiał, wiec on nie powinien cicho być. Wpisał parametry iż  dostępnych modeli odsiał 90%* no zobacz, takie mamy, co by można było podczepić i myślę, ze działałoby prawie w 100% wydajnie *przedstawione na ekranie kończyny wyglądały bardzo ładnie, ale przypominały bardziej jakieś odnóża owada, niż typową dłoń. Część chwytna była delikatna, wyposażona w dwa palce i przeciwstawny kciuk, zwieszała się ku dołowi. Opuszki były proszkowane, zabezpieczone gumą. Prawie we wszystkich modelach. Różniły się długością palców, przewidywanym zastosowaniem, współczynnikami siły, chwytności, wrażliwości, jaką mogą dać użytkownikowi* Kończyny dla droidów oraz protezy rąk, z którymi Dżony mógłby działać


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#32 2010-06-12 16:09:51

EFECTOR

Admin - MG

8613013
Zarejestrowany: 2010-04-05

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

{sam jesteś beczka smaru, a  najlepsze bitwy spędzasz w warsztacie, zamiast robić to, w czym rzekomo jesteś dobry} *Odpiszczał na to Dżony pełen samozadowolenia. Mówił oczywiście o bitwie o Mandalore – kolejnym dużym zamieszaniu które odbyło się jak już HK z nimi był* A ci republikance to nie tacy ciency są jak ci się wydaje. Chcieli zabić Generała, Twojego pana. Na szczęście ich wystraszyłem}


http://ewok.reaktywacja.rpg.w.interii.pl/mottodzony1.bmp

Offline

 

#33 2010-06-12 16:20:32

 Aru

Mroczny Jedi

Zarejestrowany: 2010-05-23

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

*No cóż, zabrak usłyszał,nie "złomek" ,a "ziomek" więc inżynier powinien zwracać większą uwagę na to co mówi (:P) i jak co wypowiada bo można nieopatrznie zostać zrozumianym. Ale mniejsza z tym, Aru przeglądał ofertę z uwagą.* No cóż, coś wytrzymałego i w miarę silnego być może potrzebne. nigdy nie wiadomo czy nie będzie Dżony musiał kogoś nieprzytomnego wlec,albo rannego... no, ale do tego potrzeba także na tyle zręcznych kończyn by nie połamał przy tym nikogo,ani niczego nie zniszczył. *Tak byłoby chyba najlepiej dla tego Dżonego.* Myślę jednak,że to pan powinien wybrać. W końcu to pan jest tutaj inżynier, nie ja, lepiej się znasz na droidach.


Droideka? I'm lovin it!
A tak wygląda Aru bez żadnych kapturów itp(pełny art, w mojej kp):

http://img641.imageshack.us/img641/5713/arurua.jpg

Offline

 

#34 2010-06-12 16:31:15

Hk-47

Droid

Zarejestrowany: 2010-04-07

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

{Sprostowanie: A czy ja wygladam na tępego droida niszczyciela? Podczas gdy ty "wysilałeś się" waląc do wszystkiego co się rusza ja tropiłem groźniejszego przeciwnika, dopadłem go i zabiłem. Ale się jacyś durnie napatoczyli i też oberwałem... }*Niestety HK nie posiadał tarcz energetycznych tak jak Dżony. Generator nie zmieściłby mu się w korpusie poza tym obciążałby za bardzo jego generator i w ogóle cała jego budowa poszłaby w rozsypkę. A tak był świetnie zaprojektowanym i zbudowanym droidem zabójcą*{Sarkazm: oj tak, wystraszyli się twoich rur, które masz zamiast ramion ty kupo szmelcu. Republikańce to uwstecznione istoty nie potrafiące wykorzystywać okazji, zasłaniając się abstrakcyjnym pojęciem honoru, zamiast uderzać wtedy, gdy przeciwnik jest najsłabszy. Nc dziwnego, że ich oszukali} *Ale HK był zbudowany przez Sitha, więc Republiki nie darzył miłością i to chyba ze wzajemnością. A jakby Generał zginął, to by mu to było na rękę, jeśli tylko by uniknął wyłaczenia... o tak, sam na wolności bez pana... piękna wizja, która pałętała mu się po jego obwodach.*

Offline

 

#35 2010-06-12 16:33:42

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

Mam nadzieje, ze nie planujesz jakiejś ryzykownej misji, i nie zabezpieczasz się w wypadku, gdybyś oberwał mocno i Dżony musiał ciebie ratować… *popatrzył na Aru poważnie, trochę ostro* No dobra, to proponuje arconiańsaką protezę ręki, damską, rozmiar S. Będzie odpowiednia, będzie działać, będzie mieć zbliżone parametry, niezła wytrzymałość, dużą wrażliwość, wysuwany pazur… no i mam na składzie, dobrze, ze nie wyczyścili ładowni przed przejęciem tego gruchota. No to… Dżony, chodź tutaj…


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#36 2010-06-12 16:37:28

EFECTOR

Admin - MG

8613013
Zarejestrowany: 2010-04-05

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

{pewnie, ze się przestraszyli moich rur. Tylko ciebie się nie boją! I co z  tego, ze się chwalisz ze jesteś taką super jednostką zabójcą, kiedy bez przerwy trzeba cie serwisować... Możesz sobie tylko pogadać, złomie! I nie wyzywaj się bo sam jesteś cieciem warsztatowym! A teraz ide, bo mnie wołają, a  ty sobie tutaj krzycz, żeby cie zabili bo coś co znowu nie działa!}
*No i Dżony z  poczuciem dobrze wykonanego „ale mu dowaliłem” ruszyli  kierunku Inżyniera*


http://ewok.reaktywacja.rpg.w.interii.pl/mottodzony1.bmp

Offline

 

#37 2010-06-12 16:42:24

Hk-47

Droid

Zarejestrowany: 2010-04-07

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

{Stwierdzenie: Wiesz co to znaczy niedocenianie przeciwnika czy też kamuflaż ty dwurdzeniowcu? Ja jestem w stenie podejść każdą moją ofiarę a na twój widok to wszyscy spieprzają, bo jesteś ograniczonym droidem niszczycielem. Zabójcy działają po cichu... co za cienkonitowiec durny}*No ale Dżony utrafił w sedno, bo jego też irytowały te ciągłe naprawy. Żaden z nich nie wysili się, by naprawić go raz a porządnie, tylko sklecają wszystko, byleby działał, posyłają do boju a potem się dziwią, czemu wraca uszkodzony. Cholerna niesprawiedliwość... a teraz jeszcze chcą Dżonemu dorobić protezę! Toż on jak idiota i klaun wyglądać będzie... HK to się wszystko już nie mieściło w bankach pamięci a systemy logiczne zaczynały się zapętlać. Trzeba było zostać przy poprzednim właścicielu... a nie, on nie żyje od ponad 3 000 lat. Cholera, trzeba zacząć planować ucieczkę*

Offline

 

#38 2010-06-12 16:48:22

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

*Inżynier doskonale rozumiał, ze HK się denerwuje. w  ogóle nerwowym dropiem był a przy tym na swoje nieszczęście rozumiał zbyt wiele. Dżony dużo mniej i było mu „dobrze w życiu”* No chodź, Dżony, chodź, stan tutaj. A Ty HK nie przejmuj się, jeszcze do Ciebie uśmiechnie się Fortuna. Słyszałem, ze masz zostać przeniesiony pod dowództwo kapitana Haris. Jest jeszcze bardziej zryty niż ty… *mówiąc sobie do droidów – bo on mówił do droidów – zaczął oglądać ramie Dżonego, choć znal je doskonale. To on ulepszał mu działa, podłączał wszystko, kalibrował, wyważał. Wiedział, ze tu nie ma lipy* Doobrze… kurier. Leć do magazynu po… 223745 D w sektorze części zewnętrznych


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#39 2010-06-12 16:50:30

EFECTOR

Admin - MG

8613013
Zarejestrowany: 2010-04-05

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

{A ciebie wszyscy za protokolanta biorą!} *odciął się jeszcze Dżony a potem już zamilkł, podając się manipulacji inżyniera. Ale nadal słuchał i jak cos  - będzie kontynuował „rozmowę” do czasu aż go wyłączą, a  pewnie to zrobią, bo grzebanie przy „żywych działach” może skończyć się utrata głowy*


http://ewok.reaktywacja.rpg.w.interii.pl/mottodzony1.bmp

Offline

 

#40 2010-06-12 16:59:05

Hk-47

Droid

Zarejestrowany: 2010-04-07

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

{Stwierdzenie: To część kamuflażu dwurdzeniowcu. Poszukaj sobie w bankach pamięci słowo "kamuflaż" chyba, że masz już cały zapchany bezsensownymi piosenkami}*Tradycyjnie odciął się HK, bo przecież nie pozwoli, by opinia tego durnego niszczyciela przecież nie może być na wierzchu. Ale słysząc nowiny tego durnego inżyniera to aż się "ożywił" bo od razu skojarzył Harisa i mu się to spodobało* Stwierdzenie: Cóż za nieoczekiwana radosna nowina. On to potrafi docenić mnie i moje umiejętności... *No kazał zabić asystenta dla zabawy, czyli "swój chłop"*

Offline

 

#41 2010-06-12 17:07:54

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

*O tym asystencie nikt nie wiedział. Podano oficjalnie przyczynę zgonu i nikt nie dochodził. Miejmy nadzieje, ze HK się nigdy nie sprzeda. Jeśli nie to będzie miał z Harisem przyjemniej niż z generałem.
Żeby Dżony się nie rozpraszał i nie ruszał podjął kroki do jego wyłączenia. Wyłączenia tym ze w przypadku droideki nie było to tylko takie „pyk”, i to jeszcze jak chce się przy nim dłubać* Tak, HK, dlatego musisz nikomu do tego czasu nie podpaść, bo cie wezmą i wyłączą a Herosowi powiedzą ze nie do naprawy. Dżony, stój i nie ruszaj się teraz! *nakazał stanowczo, obejrzał się jeszcze na Aru, czy aby nie będzie ratował swojego droida, po czym ściągnął od góry magnez na pancerz droida, by go zaraz uaktywnisz. Po takim przytrzymaniu można droideke zdezaktywowac, i nie zwinie się. Potem, by nie stresować Dżonego, poklepaniem odwrócił uwagę i wyłączył zdalnie specjalnym urządzeniem.
A potem zabrał się do roboty*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#42 2010-06-12 20:29:56

 Aru

Mroczny Jedi

Zarejestrowany: 2010-05-23

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

*Aru zaś przez ten cały czas milczał i obserwował. Skoro Dżony był wyłączony nie szykowały się żadne ekscesy. A skoro inżynier zajęty był pracą... i wcale nie dziwiło zabraka mówienie do droidów gdy te są inteligentne jak HK czy też Dżony. A apropo tego dziwnego "protokolanta"... Aru do niego podszedł i korzystając z tego, że gróźb w czyny wprowadzić nie może z powodu unieruchomienia, począł go oglądać. Ale nie macać,ani nic.* Hmm... HK skoro masz tak wielkie umiejętności to może co nieco na ich temat powiedz bym i ja mógł się pozachwycać jak Haris. *Ten droid wydawał się.... być podatnym na komplementy.*


Droideka? I'm lovin it!
A tak wygląda Aru bez żadnych kapturów itp(pełny art, w mojej kp):

http://img641.imageshack.us/img641/5713/arurua.jpg

Offline

 

#43 2010-06-12 20:37:13

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

Wyłączyłem go przez komputer. Wkurzał mnie, a  robie teraz precyzyjną robote *działo Dżonego zostało rozkręcone. Cos tam ucinal, coś łączył, trochę śmierdziało piłowanym metalem. Wtem pojawił się droid kurier i to własnie Aru – bo inżynier zajęty był – usiłował wręczyc pudełeczko*


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#44 2010-06-12 20:50:07

 Aru

Mroczny Jedi

Zarejestrowany: 2010-05-23

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

No, to wyjaśnia czemu nie obrzucił mnie obelgami twierdząc,że zawracam mu procesor. *Mruknął w odpowiedzi nadal spokojnie obserwując sobie tego HK i to jak jest skonstruowany. Może i mechanik z niego był kiepski jeśli idzie o robienie jakichś urządzeń, ale smykałkę do naprawiania różnych rzeczy miał. Dziwne, bo od tak to niczego w sumie stworzyć poza mieczem nie był,a dajcie mu zepsute radio, stertę części i coś zrobi z tego co będzie działać może pięć minut,a może pięćdziesiąt lat. No, ale mniejsza z tym. Jakiś droid sobie przytuptał lub przylewitował i wetknąć jakiś pakunek mu próbował. A pakunek ten odebrał.* Hm, jakaś przesyłka, panie inżynierze.


Droideka? I'm lovin it!
A tak wygląda Aru bez żadnych kapturów itp(pełny art, w mojej kp):

http://img641.imageshack.us/img641/5713/arurua.jpg

Offline

 

#45 2010-06-12 20:58:37

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Re: Serwis/warsztat na Widmie II

Tak tak… *Podjął grzebiący się w ramieniu Dzonego gość. Ramie owo było wyciągnięte na wysięgniku, kable się zwieszały, na ich końcach już profesjonalne przejścia porobil. Wszystko bardzo solidnie, widac lipy się nie odwala* Otwórz i daj prawą. A HK to droid dla miłośnika tematu. Konesera. Kapitan Haris ze Szkarłatnej Komety bardzo go lubi


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel spa ciechocinek poxilina wrocław