Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-11-29 16:51:35

Secorsha

Admin - MG

9139520
Zarejestrowany: 2009-10-03

Multikonta

Drodzy koledzy. W związku z  tym, ze zaczyna się nam robić bałagan na forum – a chodzi mi konkretnie o zmiany postaci, podejmuje następujące kroki. Niestety, nie jestem jak Halb typem który ima się dyskusji, jestem raczej za silną władza zdecydowanej jednostki (Jednostek – jeśli się dobrze zgadzają). Halb nie ma czasu, wiec musi się zając tym ktoś, kto ma.
Taka krótka dygresja mająca na celu wylanie mojej goryczy.

Do tematu.
Zostało zaproponowane przez kogoś na CB żeby przed wypowiedzią pisać imię danej postaci, bo rzeczywiście – jak ktoś nowy by czytał, może nie wiedzieć o co chodzi, a  jeśli mu to by było potrzebne to kto będzie tłumaczył? Tak, Seco...
Seco nie lubi komplikować sobie życia, a przynajmniej nie pierdołami.

Zatem załatwimy to nową ustawą:

Gracz mający na swoim koncie słuszną ilość postów, aktywność i dobre zdanie administratora i współgraczy może – a nawet zachęca się go do tego – założyć drugie konto jeśli chce mieć drugą postać. Może w związku z  tym brać udział w dwóch sesjach jednocześnie.
Obecnie z takiego przywileju skorzystać mogą:
Len’pa (Tangorn)
Draks (Hakon)
Vottagg (Mirax)
Secorsha (Jenathaza)
Od tej pory dla zachowania porządku po śmierci postaci konto zostanie zablokowane, będzie trzeba założyć nowe.
Konto-postać.
Ustawa wchodzi w życie dziś, tak wiec gracze niespełniający warunków nie może zmienić postaci – założyć drugiego konta.
Jak wiadomo, niemile widziane jest knucie ze sobą samym przeciw innemu, ale konstruowanie fabularnych wydarzeń i związków, jak to robi Hakon/Draks – oczywiście dozwolone.
Wszystkie multikonta mają być zgłaszane tutaj, w tym wątku. Zamiary ich założenia także. Administracja zastrzega sobie prawo do nie wydania zgody na nową postać (konto) jeśli ma zastrzeżenia do aktywności czy stylu gry danego użytkownika. Jeśli ktoś i tak założy – konto usunę.

Tak wiec panów wymienionych wyżej zapraszam do rejestracji po raz kolejny.
Temat zostawiam otwarty, można się wypowiedzieć, zadać pytania i tak dalej, zapraszam.


Do listy dodaję Antaris (Eilan)            Halb (15.12.2009)

Ostatnio edytowany przez Halb (2009-12-15 22:48:44)


Uprasza się o nie zawracanie dupy Secorshy na gg podczas sesji. Dziękuje.
Jeśli mam jakieś zaległości względem kogo.s - upominać sie na gg

Offline

 

#2 2010-02-22 21:32:34

Moc

Admin - MG

7624051
Zarejestrowany: 2010-02-21

Re: Multikonta

W związku z reorganizacją forum następuje reset dotychczasowej listy. Każdy gracz obecnie grający na forum, który posiada więcej niż jedno aktywne konto zobowiązany jest się zgłosić w tym temacie, podając loginy obecnie użytkowanych kont. Dziękuję za uwagę.

Offline

 

#3 2016-01-17 16:48:33

Moc

Admin - MG

7624051
Zarejestrowany: 2010-02-21

Re: Multikonta

Główne konto: Moc

Postacie poboczne:
- Tangorn

Offline

 

#4 2016-01-17 16:55:14

 Quinlan Ramis

Niezależny

Zarejestrowany: 2015-12-28

Re: Multikonta

Główne konto: Quinlan Ramis

Postacie poboczne:
Robert Tourville
Ras'juall Khosis
HKE-101

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.szkodniki-drewna.edu.pl/ Biurko z drewna liczniki na wodę wrocław