Star Wars: Ewok III - Era Imperium

Gra PBF w świecie Star Wars, rozgrywająca się w czasach Młodego Imperium.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-09-21 16:26:02

Darth Nemedis

Admin - MG

16112814
Zarejestrowany: 2009-10-04

Ogłoszenie z dnia 21.09.2011 - opisy lokacji.

Ogłoszenie z dnia 21.09.2011 - opisy lokacji.



Na samym początku chciałem przypomnieć o wcześniejszej prośbie. Aktualizujcie karty, bo póki co zabrało się za to bardzo mało osób, a czasu minęło dużo. To Wasze postacie, dbajcie o nie.

Co się zaś tyczy głównego tematu ogłoszenia - przejrzałem sesje tu i ówdzie, zauważając pewien mankament naszego forum, dlatego załatwię to ustawą. Jak wiemy, lokacje mogą u nas tworzyć także gracze, ale często im bardzo śpieszno do gry. Co się wtedy dzieje? Ano tak, opisy lokacji stają się zbyt krótkie, zbyt dużo w nich błędów, za mało się nad nimi pracuje. Dlaczego zwracam na to uwagę? Biorąc pod uwagę, że pozwalamy na swobodne tworzenie lokacji mieszczących się w granicach rozsądku, a które często są potrzebne do sesji (różne parki, kwatery, inne takie), trzeba wymagać od tworzącego pewnej dyscypliny. Ważne lokacje zazwyczaj tworzy administracja, ale te wszystkie pomniejsze, które budujecie w sesjach, są tworzone wedle Waszej wizji. Od teraz będę dużą uwagę zwracał na jakość opisów lokacji, dlatego serdecznie proszę, by każdy się przy tej pracy stosownie wysilił. Wiadomo, że za długo być nie musi, ale przynajmniej absolutne minimum każdy powinien potrafić wypracować. Strzeżcie się błędów. Powód jest bardzo posty - w opisie lokacji nie sterujecie już postacią, a dajecie wstęp dla wszystkich innych graczy, jacy będą tam w przyszłości przebywać. Liczę na Waszą dobrą wolę. Mnie czeka już teraz żmudne poprawianie, bo tak jak miejscami opisy są dokładne i przyjemne w czytaniu, tak gdzie indziej zajmują przestrzeń dwóch linijek naszpikowanych błędami, a to przecież nie robi nam za dobrej opinii.



Pozdrawiam, machając przyjacielsko kosturem.

Offline

 
PBF Guild

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
komornik Warszawa noclegi ciechocinek przeprowadzki warszawa